ForFun vs. LC Slavia Praha

Za podzimního středečního večera 26.10.2011 na hřišti před radotínskou sokolovnou změřili FF své síly s pražskými rivaly ze Slavie. Úvod zápasu probíhal poměrně ve stejné režii jako tomu bylo u dvou předchozích utkání. První gól padnul až koncem 8. minuty, když se samostatně prosadil Tomáš Žipaj.          V čase 11,32 si tuto roli Tomáš zopakoval a tak se do 2.čtvrtiny nastupovalo s ne sice úplně dobrým pocitem, ale alespoň dvoubrankovým vedením.           V 18. minutě se prosadil nejlepší střelec Slavie, Ondřej Sochna. Po tomto gólu následovalo 10. minutové představení bez představ a jakékoliv pointy.         A tak se na nějaký gól už stáli dost dlouhé fronty. V čase 28,29 s fronty vykročil a zkušenosti zúročil, když brankáře donutil aby se svá záda otočil           Petr Gheorghe, po asistenci M. Begeniho a P. Torna. Ještě 10 vteřin před koncem poločasu stihl za Slávii zkorigovat stav Karel Schaffner, který využil unáhlenosti v útoku FF. A tak jako vždy o poločasové přestávce bylo hodně práce, jak vylepšit hru hlavně po útočné a morální stránce.                             Nástup do druhé části utkání vyšel FF slušně, když se hned po 41 sekundách trefil Petr Gheorghe, kterému asistoval T. Žipaj. Zhruba 2 minuty poté uzavřel svůj hattrick Tomáš Žipaj a to po nahrávce od výborně hrajícího M. Šrůty. V čase 37,23 si vybral slabší chvíli brankář hostí, když se po náhravce               od P. Gheorgheho konečně také prosadil nahrávkou směřující do brány Petr Torn. V čase 38,14 zvýšil Patrik Martínek, po asistenci gólem nakopnutého P. Torna a na světelné tabuli tak svítil stav 7:2. Chvíli poté hráli Slávisti přesilovou hru, kterou za přispění helmy M. Begeniho využil Ondřej Sochna v čase 39,41. Neuplynulo ani 20 sekund a míček už byl opět za zády slávistického brankáře. Zapříčinil se o to po sólu přes celé hřiště rychlík ze zadních pozic Martin Šrůta. Ve 44. minutě se navýšil náskok na 6 gólů ještě Petr Torn, asistoval mu K. Holas. Hráči Slávie se ale nehodlali vzdát a tak se za dalších         15 sekund trefil za záda D. Siky znovu Karel Schaffner. Do poslední periody se tak nastupovalo na hřiště za stavu 9:4. Neuběhla ani minuta hry z poslední periody a po odražené střele od mantinelu se z brankoviště prosadil Franta Klíma. Do 50. minuty stačili za Slávie korigovat Marek Brada a Ondřej Sochna. Poté následovali slabší chvíle FF, kdy se nedařilo pořádně vyvést míč a uklidnit tak hru dobíjením soupeřovy brány. Tato zmatečná hra vyústila gólem Marka Brady, který 3 a půl minuty před koncem snížil na 10:7. V čase 57,50 se sám v poklidu řítil na slávistickou bránu Petr Torn a neomylně prostřelil brankáře Pelikána. Minutu a 17 sekund před koncem snížil ještě na konečných 11:8 Ondřej Sochna.

ForFun - LC Slavia Praha 11:8 (2:0, 1:2, 6:2, 2:4)

Torn (3+2), Žipaj (3+1), Gheorghe (2+1), Šrůta1(2+1), Klíma (1+0), Martínek (1+0); Begeni (0+1), Holas (0+1)