FF přivezl 6 bodů z Králíků

Víkend 11. a 12. 4 byl náš tým na dvoj zápase v Králíkách, kde má své domácí hřiště LC Šumperk a LC Kosynierzy Wrocław což je stejně tak jako náš tým letošní nováček z Polska v NBLL.

O tomto víkendu jsme potřebovali přivést 6 tížených bodů, které jsme potřebovali abychom mohli pomýšlet na postup do vyřazovací části. K zápasu jsme přijeli v opětovné skoro plné síle s uzdravenými navrátilci Tomášem Žipajem, který jako správný kapitán vedl znovu svůj tým a bojovným Karlem Holasem, který sehrál nakonec zajímavou roli a golmanem Dominikem Sikou.

V sobotu 11.4. jsem od 16:00 nastoupili k zápasu s domácím celkem LC Šumperk. Zápas, který byl plný tvrdých soubojů, někdy i za hranicí pravidel jsme zvládli a vyhráli jsme 0:16.Po ne zrovna dlouhé noci jsme v neděli od 10:00 nastoupili k druhému zápasu proti polskému nováčkovi LC Kosynierzy Wrocław. Zápas jsme opět zvládli a vyhráli 1:25. Po chybném střídání na konci zápasu jsme obdrželi jedinou branku a bohužel Dominik Sika tak přišel o svou víkendovou neprůstřelnost. Zápas byl ve výborné atmosféře od obou týmu. Kluci z Polska bojovali a nevzdávali jediný souboj a za to vše jim velký respekt a držíme palce do budoucna ať se nám ten laktos hezky rozrůstá po Evropě.

V zápase proti polskému nováčkovi se rozstříleli i nově hrající hráči z našeho týmu. Vyzdvihnout by chtělo Tomáše Masaříka, který dal 3 góly, Martina Šrůtu, Mirka Jakše, který prohrál snad jediný face za víkend a samozřejmě i zbytek týmu a stálice mezi střelci – Žipaj, Kostka, Zapletal, Procházka J. i T. a Petra Torna, který po dlouhém čekání opět probouzí svůj instinkt zabijáka. Pouze Karel Holas nepotěšil svým trestem 5+10 minut, který byl velmi velmi přísný, ale díky bohu jsme to zvládl bez úhony a Karel to odpracoval fanděním a tuším dvěmi góly. Nelze zde vyjmenovat všechny střelce. Dík patří vše a výkon podal každý skvělý. Více viz zápisy, které bohužel ještě nejsou ke stažení.

Víkend rozhodně hodnotím kladně, výborná atmosféra od pořadatelů, krásné prostředí a super soupeři. Děkujeme Luboši Štukovskému a panu Klímovi za super fandění a za účast i tak daleko od Prahy. Teď nám chybí pouze jeden jediný krůček do play off a to je LC Slavia Praha 21.4.09 od 19:00 doma v Radotíně. Prosím všichni dorazte.

LC Šumperk, 13. zápas NBLL 0:16 - zápis zde

Kos. Wroclaw, 16. zápas NBLL 1:25 - zápis zde


LC FOR FUN – Bégo #6

 
 

Webdesign and code / Pecka Media Studio 2009