LC Plzeň vs. LC ForFun Praha - 11:10 (4:0, 1:4, 2:1, 4:5)
Neděle 1.11.2009, 14:00, Plzeň

Při cestě na zápas jsme se sešli na benzínce v Plzni a kompletní osazenstvo pak putovalo hledat hokejbalovou halu v Plzni, ve které se měl odehrát nejvyrovnanější zápas B skupiny NBLL 2009/2010. Po menších komplikacích jsme halu našli, sešli jsme se tam i s hráči, kteří se na místo dopravovali samostatně. Při vstupu do haly naše "trenéry" paní správcová vykázala na tribunu, jelikož prý nemají průkazku ve formě "vedoucí mužstva" apod.. Trochu nám to zkomplikovalo situaci, jelikož nám neměl kdo otvírat dveře na střídačce a hlásit kolik lidí jde na hřiště a opačně, aspoň že měla paní správcová pocit z dobře odvedené práce. Dostali jsme přidělenou šatnu, do které by se stěží vešlo 10 fotbalistů, natožpak 20 lakrosistů s věcma. Ale to pořád byly jen úsměvné věci, které na nás čekali v hezké hale určené na hokejbal, ve které se v Plzni hraje lakros. Rozvička proběhla v tempu, při hudbě a zdálo se, že jsme všichni dobře připraveni na nejdůležitější zápas skupiny, hrálo se o postup do vyšší nadstavby. Zápas začal dost nešťastně, když byl v čase 00:34 vyloučen Kretík M. za sekání a Plzeň využila hned první možnost a to v čase 00:41, teda po 7mi vteřinách přesilovka Kraus P.. Nemohli jsme nic vymyslet, nezvládli jsme začátek zápasu a v čase 4:31 jsme prohrávali již 4:0. Trochu jsme se po té sprše otřepali a začali hrát, ale v první čtvrtině už gól nepadl, tedy 4:0 po 1. čtvrtině. 2. čtvrtina pro nás začala už lépe, když se trefil Žipaj, Šrůta a brankář Šamalík si připsal první bod po nahrávce do brejku Holase, který chladnokrevně zakončil 4:3. Do konce čtvrtiny, ještě zvýšil skóre Šedivec na 5:3 a korigoval na konečných 5:4 po 2. čtvrtinách Torn. V čase 41:39 zvýšil na 6:4 Benisch, vzápětí odpověděl svou střelou Kostka A., tedy 6:5. Poté se nám stálo něco podobného jako na začátku, dostali jsme 3 rychlé góly Haluška, Šedivec, Střecha a stav byl rázem 9:5 v čase 45:45. Pořád jsme boj nevzdávali a porařilo se nám vyrovnat 4 góly v rozmezí 5 minut - Skála, Holas, Kostka, Procházka. Tedy v čase 54:18 byl stav 9:9. V čase 55:29 znovu převrátil vedení na stranu Plzně Vít. Za necelou minutu opět vyrovnal skóre Kostka. V čase 58:43 nám zasadil vítězný gól Plzně Haluška. Poté ještě pro postavení v brankovišti Plzni nebyl uznám gól na 12:10. Závěrečný tlak nám už žádné ovoce nepřinesl. Cestu za postupem jsme si značně zkomplikovali, neni ještě úplně ztracená, naděje umírá poslední, uvidíme co se stane ve středu 11.11.2009 v 19:00 v Radotíně kdy budeme hrát poslední zápas základní skupiny s Jižním Městem, doražte se podívat.