LC FORFUN PRAHA vs. LC Custodes - 8:14 (2:4, 2:3, 2:2, 2:5)
Středa 14.10.2009, 19:00, Radotín

Zápas se pro nás začal vyvíjet celkem dobře, když v čase 00:54 vstřelil naši vedoucí branku Jirka Procházka, asistoval Petr Torn. Další 5ti minutovka se obešla bez gólu, až v 5té minutě srovnal Jirka Košťál na 1:1. Dobře jsme bránily a výborně chytal Dominik Sika. V čase 10:28 nás dokonce poslal do vedení 2:1 David Horák nádherně umístěnou střelou skoro z nulového úhlu do Říhovi branky, první gól v boxlakrose, gratulujeme. Bohužel radost z vedení nám vydržela jen 30 vteřin, kdy vyrovnal na 2:2 svým druhým gólem v zápase Košťál. Velmi špatná pro nás byla 13. minuta zápasu kdy jsme inkasovali dvě branky od Poupěte a Skály. Tak skončila i první čtvrtina 2:4 pro LCC. Druhá čtvrtina začala zase dobrou naši obranou, v čase 19:15 se nám podařilo snížit na 3:4 Kostkou, asistence opět Torn. Bohužel zase jsme si vybrali špatnou minutu, byla to 21. kdy Hodaň zvýšil na 5:3 a Košťál zkompletoval hattrick 6:3 pro LCC. V čase 25:36 snížoval kapitán Žipaj na 6:4. Bohužel do konce 2. čtvrtiny se ještě prosadil Košťál, svou třetí brankou zařídil vedení LCC po 2. čtvrtinách 7:4. Do třetí čtvrtiny jsme vstoupili dobře, podařilo se snížit Tornovi v čase 31:07 a Žipaj přidal svůj druhý gól v čase 33:56, tedy 7:6 pro LCC. Bohužel do konce 3. čtvrtiny se ještě trefil Poupě a Pešek zvyšoval na 9:6 vteřinu před koncem 3. čtvrtiny. Bohužel v poslední čtvrtině jsme nezvládali střídání a nechávali jsme často hráče LCC unikat do brejků. Košťál svým pátým gólem a Poupě kompletním hattrickem zvýšili vedení LCC na 11:6. Petr Torn snižoval na 11:7 v čase 48:23. Skála R. a Pešek D. oba druhým golem v zápase zvýšili na 13:7 pro LCC. Krásnou střelou od bílé čáry snížil na 13:8 pro LCC Skála P.. Konečné skóre pak upravil Lukáš Neužil kdy po našem zmatku střílel do takřka prázdné brány. Konečný výsledek tedy 14:8 pro Radotín. Nakonec bych chtěl vyzdvihnout obrovské nasazení celého týmu, disciplinovanost, za což Vám děkuju. Soupeři bych chtěl poděkovat, za konečně pořádný lakros v letošní lize, což dokumentoval úsměv našeho kapitána a slova "Jsem spokojenej, protože mě nikdo nehraje zbytečně zezadu." Rozhodčím za předvedený výkon. A Mirkovi "Jaká" Jakšovi za úspěšnost na facech, vyhráli jsme je 15:11. A také Petru Tornovi za výkon a bodový přínos týmu, jelikož mu pracovní vytížení nedovolí nastupovat pořád, je obrovským přínosem pro tým na hřišti i mimo něj.